Skip to main content

Windy budowlane i

przemysłowe

Jesteśmy jednym z najważniejszych na świecie

producentów wind budowlanych i przemysłowych.

Produkcja wind  Wideo

Produkcja wind

Jesteśmy obecnie jednym z najważniejszych na świecie producentów wind budowlanych i przemysłowych. Nasze maszyny spełniają najostrzejsze normy techniczne, a dzięki solidnemu wykonaniu, doskonałemu zabezpieczeniu powierzchniowemu za pomocą ocynkowania żarowego, długiej żywotności i niskim kosztom eksploatacji znajdują coraz częściej zastosowanie także jako windy magazynowe w nowych lub odnowionych wielopoziomowych halach magazynowych i produkcyjnych.

ISO

system jakości

1500

wyprodukowanych wind

24h

serwis nonstop

1919

wieloletnia tradycja

Wypożyczalnia wind

W naszej ofercie znajdują się wydajne i efektywne rozwiązania pionowego transportu materiałów i osób na wysokość do 75 m przy nośności 2000 Kg / 24 osób, nadające się szczególnie dla firm budowlanych realizujących większe projekty.

Wypożyczalnia

DE JONG LIFTEN

Historia produkcji wind DE JONG sięga roku 1919, kiedy to w Leiden powstała firma De Jong´s liften B.V. Niedługo później przeprowadziła się do Hazerswoude, gdzie projektowano i produkowano maszyny i urządzenia budowlane, przede wszystkim betoniarki i ruchome mieszarki. W tym samym czasie położono podstawy pod produkcję różnorodnych podnośników, nawijarek i urządzeń do transportu pionowego. W roku 1956 otwarta została druga hala produkcyjna w Vianen, gdzie nastawiono się przede wszystkim na produkcję wind budowlanych.

O firmie