Windy magazynowe serii SL

DE JONG oferuje szeroką skalę wind do transportu towarów i osób w magazynach czy centrach dystrybucyjnych. Zaletą tej serii jest jej elastyczność i możliwość umieszczenia wewnątrz lub na zewnątrz obiektu. Klient określa swoje potrzeby z punktu widzenia transportowanych materiałów i towarów. Na podstawie tych wymogów konfigurowana jest optymalna winda. Do dyspozycji są także różne dodatki. 

Podstawowa seria SL obejmuje windy o udźwigu od 300 kg do 3 000 kg. Do wyboru są różne wielkości platform w różnych konfiguracjach (rampy załadunkowe i wyładunkowe, bariery świetlne, automatyczne drzwi czy zdalne sterowanie). Załadunek i wyładunek jest tutaj możliwy z trzech stron i może się różnić na poszczególnych piętrach. Na życzenie można dostarczyć windy magazynowe o niestandardowym udźwigu lub wielkości platformy.

Windy magazynowe nie wymagają żadnych zmian budowlanych. Nie potrzebna jest maszynownia, a w niektórych zastosowaniach ani podszybie. W razie potrzeby windę można łatwo przemieszczać i dostosować do nowych warunków. To wielka zaleta, oszczędzająca czas i pieniądze. 

Windy można łatwo instalować w budynkach nowo budowanych i istniejących. Wszystkie windy wyposażone są w standardowe elementy bezpieczeństwa i przetwornice częstotliwości, co minimalizuje możliwość uszkodzenia towarów podczas transportu. 

Symbol SL oznacza serię wind magazynowych, a liczba oznacza maksymalny udźwig. Wielkość platformy (kabiny) w tej serii to rozwiązanie indywidualne z maksymalnym uwzględnieniem wymogów przyszłego użytkownika.

DE JONG oferuje następujące typy wind magazynowych: SL300A; SL300; SL400; SL500; SL750; SL1000; SL1500; SL2000; SL2500; SL3000

Realizacje